TERAZ CAŁKOWICIE DARMOWA DOSTAWA
Wpisz w koszyku kod: DD17

* nie dotyczy płatności za pobraniem
Sortuj według

Porcelanowe filiżanki i kubki

PORCELANOWE FILIŻANKI I KUBKI DO KAWY

Jak podawać kawę? Z pewnością każdy z Was ma swój sposób, który sprawia, że kawa przyrządzona w domu wyjątkowo Wam smakuje, a chwilę spędzone przy tym wyśmienitym napoju są pełne odprężenia i relaksu. Z myślą o tym, by umilić Wam chwile spędzone przy kawie i wyjść naprzeciw Waszym potrzebom i oczekiwaniom wprowadziliśmy do naszego sklepu z kawami najwyższej jakości porcelanowe filiżanki. Zostały one wyprodukowane w Polsce przez znanego i cenionego producenta porcelany Lubiana. Każda z filiżanek prezentowanych w naszej ofercie ma swoje przeznaczenie - filiżanki do espresso, filiżanki do cappuccino, filiżanki do latte. Każdy Koneser kawy z pewnością znajdzie tutaj porcelanę odpowiednią dla siebie i swoich najbliższych, a kawa w niej podana będzie smakowała doskonale. 
Porcelanowe filiżanki dostępne w naszym sklepie wyróżnia prostota i minimalistyczny design, a zarazem najwyższa jakość wykonania produktów. Każda porcelanowa filiżanka prezentowana w naszym sklepie występuje w komplecie ze spodkiem. Połączenie filiżanki wraz ze specjalnie dedykowanym spodkiem tworzy elegancki i praktyczny zestaw dla każdego Kawosza. 
Każdego Konesera kawy, który ceni sobie nie tylko wyjątkowy smak kawy, ale także sposób jej podania, zachwycą te jakże proste, a jednocześnie eleganckie porcelnowe filiżanki marki Lubiana. Dzięki nim będziecie mogli przygotowywać dla siebie i swoich bliskich kawę jak w wykwintnych włoskich kawiarniach, a chwile spędzone przy kawie będą wyjątkowo smaczne i niezwykle eleganckie. 


W naszym sklepie z kawami posiadamy również porcelanowe kubki z oryginalnymi wzorami. Wyróżnia je elegancja i estetyczny wygląd. Dodatkowym atutem porcelanowych kubków jest fakt, iż doskonale sprawdzą się do podawania dużej porcji kawy, dla wymagających Kawoszy. Dla Smakoszy kawy, którzy cenią sobie estetykę jej podawania niniejsze kubki są doskonałą propozycją. Poza ich praktycznym wykorzystaniem mogą również stanowić elegancką dekorację kuchenną, ciesząc oko domowników i gości.