Teraz DARMOWA DOSTAWA od 99 zł
Wpisz kod: DD17 (nie dotyczy płatności za pobraniem)
Sortuj według

Porcelanowe filiżanki i kubki do kawy

PORCELANOWE FILIŻANKI I KUBKI DO KAWY

Jak podawać kawę? Z pewnością każdy z Was ma swój sposób, który sprawia, że kawa przyrządzona w domu wyjątkowo Wam smakuje, a chwilę spędzone przy tym wyśmienitym napoju są pełne relaksu. Z myślą o tym, by umilić Wam chwile spędzone przy kawie wprowadziliśmy do naszej oferty najwyższej jakości porcelanowe filiżanki do kawy. Każda z nich ma swoje przeznaczenie - espresso, cappuccino, latte. Każdy Smakosz kawy z pewnością znajdzie tutaj coś dla siebie.
Porcelanowe filiżanki dostępne w naszym sklepie wyróżnia  minimalistyczny design oraz najwyższa jakość wykonania. Każda filiżanka występuje w komplecie ze spodkiem, co w połączeniu tworzy elegancki i praktyczny zestaw dla każdego Kawosza. Wszystkie porcelanowe filiżanki, które posiadamy w naszym sklepie z kawami zostały wyprodukowane w Polsce przez znanego i cenionego producenta porcelany Lubiana.
 

 

W naszym sklepie posiadamy również kubki z oryginalnymi wzorami, które z pewnością mogą cieszyć oko każdego estety, ale także doskonale nadają się do podawania dużej porcji kawy dla wymagającego Kawosza. 

Zadzwoń i zamów