TERAZ CAŁKOWICIE DARMOWA DOSTAWA
Wpisz w koszyku kod: DD17

* nie dotyczy płatności za pobraniem

Jaka kawa na prezent?

29.10.2017

O tym, że kawa jest doskonałym pomysłem na prezent pisaliśmy już w poprzednim artykule. Głównym argumentem przemawiającym na korzyść kawy jest jej użyteczność. Z pewnością każdy Kawosz ucieszy się z takiego właśnie prezentu. Jeśli nam nie wierzycie, to najlepiej sami się o tym przekonajcie!

Kupując kawę na prezent pojawia się podstawowe pytanie: jaką kawę wybrać na prezent? Na to pytanie są właściwie dwie odpowiedzi.

- Można kupić kawę, która jest sprawdzona przez obdarowywanego Kawosza – odpowiada mu jej smak, zapach, intensywność i aromat.

- Natomiast jeśli wiemy, że nasz Kawosz jest osobą ciekawą nowych smaków, można pokusić się o zakup kawy, która jest dla Niego całkiem nowa. Będzie miał okazję spróbować kawy, której sam pewnie by sobie nie kupił, np. przez brak czasu na poszukiwania innej niż ta sprawdzona, ale jednocześnie smacznej i jakościowo dobrej kawy.

Jest bardzo wiele osób, które od lat piją tę samą kawę, ponieważ wszystko im w niej odpowiada - smak, zapach, aromat i oczywiście cena. W żadnym razie nie uważamy tego za coś złego, a wręcz przeciwnie. Są Szczęściarzami, że udało im się znaleźć idealny dla siebie smak, który wcale im się nie nudzi! Oczywistym jest też fakt, że nie każdy lubi eksperymenty ze smakami. Często jednak bywa tak, że niechętnie decydujemy się na spróbowanie kawy innej niż ta sprawdzona od lat m.in. z braku czasu. Decydując się na skosztowanie nowej kawy, dobrze byłoby żeby była równie smaczna, a nawet smaczniejsza niż ta poprzednia, a żeby taką znaleźć trzeba poświęcić na zakup trochę więcej czasu. Wybór mógłby wydawać się bardzo prosty, ale obecnie na rynku jest mnóstwo propozycji kaw i chwilę czasu może zająć zastanowienie się, która spośród nich będzie dla nas najlepsza. Z tego też powodu przez lata pijemy tę samą kawę nie mając świadomości jak mogą smakować inne. To właśnie sprawia, że rekomendujemy to drugie rozwiązanie, czyli: wybranie na prezent kawy, która będzie całkowitą nowością dla osoby obdarowywanej!

Którą kawę wybrać na prezent?

Najlepiej wybierać kawy, które są popularne i łatwo dostępne w sklepach z kawą. Plusem takiego rozwiązania jest to, że jeśli wybrana przez nas kawa przypadnie do gustu osobie obdarowanej to bez problemu będzie mógł taką kawę kupić, gdy ta poprzednia się skończy. Jeśli szukacie inspiracji zapraszamy do zapoznania się z naszym rankingiem kaw ziarnistych, w którym każdego miesiąca publikujemy raport najlepiej sprzedających się kaw w naszym sklepie.

W sklepach z kawą takich jak nasz wybór kaw jest bardzo duży. Z pewnością każdy będzie w stanie wybrać co najmniej jedną, która spełni oczekiwania smakowe oraz - co bardzo istotne – oczekiwania cenowe. Jeśli już decydujemy się na zakup kawy w prezencie dla bliskiej osoby, warto poświęcić temu chwilę czasu i z zaangażowaniem wybrać taką kawę, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającemu Kawoszowi. Gdy już uda Wam się wybrać tę najodpowiedniejszą kawę, obdarowana osoba z całą pewnością będzie zachwycona, a każda chwila spędzona przy kawie będzie się kojarzyła właśnie z Tobą!

Można też pójść na łatwiznę i po prostu wybrać najpopularniejsze kawy ziarniste lub zapoznać się z naszym rankingiem najlepszych kaw ziarnistych.