TERAZ CAŁKOWICIE DARMOWA DOSTAWA
Wpisz w koszyku kod: DD17

* nie dotyczy płatności za pobraniem

Jaką kawę ziarnistą wybrać do ekspresu?

06.09.2019

Jaką kawę ziarnistą kupić do ekspresu?

Często zdarza się, że osoby, które dopiero kupiły swój pierwszy ekspres do kawy mają zagwostkę, którą kawę najlepiej wybrać aby w pełni skorzystać z uroku nowego zakupu i móc zaparzyć dobrą kawę. W tym artykule postaramy się dla Was przedstawić kilka możliwości, które powinniście w takiej sytuacji wziąć pod uwagę. Zapraszamy zatem do lektury :)

 

Kawa ziarnista? Którą wybrać?

Jest mnóstwo możliwości i osoba, która nie ma jeszcze wyrobionego smaku może się pogubić w gąszczu ofert kaw różnej maści. Nic w tym dziwnego. W takich sytuacjach możesz zadzwonić bezpośrednio do naszego sklepu z kawą - Kasia z całą pewnoscią doradzi Ci odpowiednią kawę. Możesz również skorzystać z rankingu najlepszych kaw, który od dłuższego czasu publikujemy na łamach naszego bloga. 

 

Ranking najlepszych kaw ziarnistych

Jak wspomnieliśmy w tekście nieco wyżej, od dłuższego czasu na łamach CzasKawy.pl publikujemy ranking najlepszych kaw ziarnistych. Nasz ranking konstruujemy na podstawie zamówień, które realizujemy w naszym sklepie. W efekcie nasz ranking przestawia kawy, które najczęściej nasi Klienci wybierają. Aby uprościć Ci przechodzenie przez całą historię przygotowywanych przez nas, comiesięcznych rankingów kaw poniżej znajdziesz informację na temat najczęściej pojawiających się w nich pozycji. Oto i one:

1. Kawy marki Riposso

Tej marki kawy nie trzeba przedstawiać Klientom naszego sklepu. Kawy Riposso pojawiają się w ostatnim czasie najczęściej w naszym rankingu i mają wyjątkowo dobre opinie. To co świadczy o ich wyjątkowosci to fakt, że ziarna, które sprowadzane są z Ameryki Południowej oraz Środkowej wypalane są dopiero w Polsce. Takie rozwiązanie zapewnia wyjątkową świeżość kaw Riposso. Aktualnie Klienci mają możliwość wyboru jednego z 3 rodzajów kaw tej marki:

Riposso BIANCO 100% ARABICA - w jej skład wchodzą ziarna cenionej przez kawoszy ARABICA. Charakteryzuje się delikatnym smakiem i głębokim aromatem.

Riposso Crema Blend - jest to mix ziaren ARABICA (70%) oraz ROBUSTA (30%) - dzięki tak dobranym ziarnom doskonale łączy ze sobą delikatność ARABICA oraz moc ROBUSTA

Riposso Espresso Vienna - jest to mix ziaren ARABICA (50%) oraz ROBUSTA (50%). Dzięki składowi oraz mocnemu paleniu gwarantuje nam charakterystyczny smak oraz odpowiednią dawkę kofeiny.

2. Lavazza Qualita ORO

Jest to jedna z najpopularniejszych kaw ziarnistych w Polsce. Kawy ziarniste Lavazza zaskarbiły sobie fanów nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie i przypuszczalnie kojarzysz tą markę. W skład Lavazza Qualita ORO wchodzą ziarna ARABICA.

3. Pellini TOP

Kawa ta jest nieco mniej popularna od poprzednich, niemniej ma grono stałych Klientów, którzy nie wyobrażają sobie wymienić ją na inną. Jej cena jest nieco wyższa niż innych kaw - co jest jej sporą wadą. W skład Pellini TOP wchodzą również (100%) ziarna ARABICA.

 

Mamy nadzieje, że tym krótkim wpisem pomogliśmy Ci wybrać Twoją pierwszą kawę. Jeśli masz natomiast wątpliwosci i chciałbyś poznać najpopularniejsze w naszym sklepie kawy - zapraszamy do naszego rankingu najlepszych kaw ziarnistych.

 

KLIKNIJ I ZOBACZ RANKING NAJLEPSZYCH KAW ZIARNISTYCH DO EKSPRESU