TERAZ CAŁKOWICIE DARMOWA DOSTAWA
Wpisz w koszyku kod: DD17

* nie dotyczy płatności za pobraniem

Najlepsze kawy ziarniste do ekspresu [czerwiec 2017]

05.07.2017

Pierwszy raz w naszym rankingu pojawiła się kawa La Brasiliana Marfisa, która wskoczyła od razu na pierwsze miejsce naszego rankingu najlepszych kaw do ekspresu. Nie jest to dla nas zaskoczeniem, ponieważ kawa La Brasiliana Marfisa jest produktem naprawdę wysokiej jakości. Charakterystyczną cechą Marfisy jest to, że jej smak jest niezwykle delikatny, a jednocześnie można w niej wyczuć mocny czekoladowy posmak. Kawa składa się w 100% z ziaren arabiki i jest pozbawiona nadmiernej kwasowości. W czerwcu bardzo wielu Klientów zdecydowało się spróbować kawy La Brasiliana, a z ich opinii wiemy, że będą do niej wracać.

Bardzo polecamy Wam sprawdzić jak smakuje kawa La Brasiliana Marfisa, aby przekonać się samemu czy słusznie zdominowała nasz czerwcowy ranking.

Na drugim miejscu naszej listy znalazła się kawa Lavazza Gran Espresso. Większość Klientów ma ogromne zaufanie do kaw marki Lavazza, ponieważ jest ona jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku kaw na całym świecie. Nasi Klienci testują różne kawy Lavazza, które znajdują się w naszej ofercie. Tym razem największą popularność zdobyła kawa Lavazza Gran Espresso. Jej skład to 60% arabiki i spora domieszka robusty, bo aż 40%. To powoduje, że jest to kawa o wysokiej zawartości kofeiny. Dzięki ziarnom robusty, po zaparzeniu można cieszyć się trwałą i gestą cremą. Ziarna kawy Lavazza Gran Espresso tworzą aromat ciemnej czekolady z lekką domieszką korzennych przypraw.

Zachęcamy do spróbowania kawy Lavazza Gran Espresso. Z pewnością nie będziecie żałować swojego wyboru, a może dzięki temu znajdziecie idealną kawę dla siebie? 

Trzecie miejsce na naszej liście należy, również po raz pierwszy, do kawy Vergnano Antica Bottega. Klienci, którzy w czerwcu kupowali właśnie tę kawę wracali do niej ponownie, natomiast część z nich wybrała ten produkt pierwszy raz. Dochodzą do nas słuchy, że kawa bardzo smakuje i spełnia oczekiwania naszych Kawoszy. Kawa Vergnano składa się w 100% z ziaren arabiki, jest delikatna, a to co może w niej zaskoczyć to lekko owocowy aromat z dodatkiem korzennych przypraw.

Polecamy spróbować kawę Vergnano Antica Bottega. Spróbujcie i sami sprawdźcie jak smakuje!