TERAZ CAŁKOWICIE DARMOWA DOSTAWA
Wpisz w koszyku kod: DD17

* nie dotyczy płatności za pobraniem

Najlepsze kawy ziarniste do ekspresu [ czerwiec 2019]

02.07.2019

Miejsce I

Tym razem pierwsze miejsce zajęła  kawa Riposso Bianco

KLIKNIJ TUTAJ ABY KUPIĆ KAWĘ RIPOSSO BIANCO 100% ARABICA >>

Riposso Bianco to doskonałej jakości kawa, której dodatkowym atutem jest ciekawe i eleganckie opakowanie, które doskonale sprawdzi się np. jako ekskluzywny prezent dla Kawosza.  Na kawę Riposso Bianco składają się wyłącznia ziarna gatunku arabica (100%), pochodzące z upraw Ameryki Południowej i Środkowej. Średnie wypalanie ziaren sprawia, że ich goryczka jest mało wyczuwalna, a zarazem smak jest niezwykle wywarzony. Pijąc napar przygotowany z ziaren kawy Riposso Bianco wyczuć w nim można delikatny smak karmelowo- orzechowy z delikatnym owocowym posmakiem.

          

Miejsce II

Na drugim miejscu w rankingu najczęściej kupowanych kaw znalazła się w czerwcu kawa Pellini TOP.

KLIKNIJ TUTAJ ABY KUPIĆ KAWĘ PELLINI TOP >>

Włoska, wysokiej jakości kawa, Pellini TOP to mieszanka aż ośmiu rodzajów ziaren z gatunku arabica (100 %). Marka Pellini to dbałość o wszelkie detale, na każdym etapie produkcji kaw. Kawa Pellini TOP jest mocno wypalana przez co napar ma wyrazisty i nieco czekoladowy posmak, a aromat jest intensywny. Dla wielbicieli takich właśnie doznań kawa sprawdzi się doskonale.

 

Miejsce III

Trzecie miejsce w czerwcowym rankingu należało do kawy La Brasiliana Marfisa.

KLIKNIJ TUTAJ ABY KUPIĆ KAWĘ La Brasiliana Marfisa >>

Kawę stanowi mieszanka dwunastu odmian ziaren gatunku arabica (100%). Kawa jest pozbawiona nadmiernej kwasowości. Marfisę wyróżnia niezwykle delikatny smak, a jednocześnie mocno jest w niej wyczuwalny czekoladowy posmak. Z pewnością jest to kawa warta spróbowania, więc kto jeszcze nie miał okazji jej posmakować to serdecznie zachęcamy!