TERAZ CAŁKOWICIE DARMOWA DOSTAWA
Wpisz w koszyku kod: DD17

* nie dotyczy płatności za pobraniem

Najlepsze kawy ziarniste do ekspresu [grudzień 2017]

02.01.2018

Grudzień dobiegł końca. Dla każdego z Nas to wyjątkowy miesiąc, owiany świąteczną magią i prezentowym szaleństwem. Nasi Klienci w grudniu zaopatrywali siebie oraz swoich bliskich w najlepsze kawy. A jakie produkty najczęściej wybierali? Poniżej przedstawiamy Wam kolejny ranking najczęściej wybieranych kaw ziarnistych przez Klientów naszego sklepu.

Pierwsze miejsce: Pellini TOP

Aby kupić Pellini TOP kliknij tutaj >>

Pierwsze miejsce zdecydowanie należało do kawy ziarnistej PELLINI TOP. Wielu naszych stałych Klientów wybrało kawę Pellini Top za swój ulubiony produkt i przy kolejnych zakupach powraca właśnie do niej. Sporo Kawoszy nie znających tej kawy sięga właśnie po Pellini Top by wypróbować produkt, który już bardzo wiele razy pojawił się w naszych rankingach. W żadnym razie nie jest to dla nas zaskoczeniem, ponieważ kawa Pellini Top to produkt wysokiej jakości. Z wielką przyjemnością możemy polecić Wam ją. Zachęcamy Was do spróbowania kawy ziarnistej Pellini Top, bo naprawdę warto!

Drugie miejsce: LAVAZZA CREMA E AROMA

Aby kupić LAVAZZA CREMA E AROMA kliknij tutaj >>

Na drugim miejscu w minionym miesiącu znalazła się kawa LAVAZZA CREMA E AROMA. Jest ona jednym z najbardziej znanych i najczęściej kupowanych produktów marki Lavazza. Nasi Klienci chętnie sięgają po tę kawę. Zatem kto jeszcze nie miał okazji, by przekonać się jak smakuje niech nie zwleka i przekona się na własnym podniebieniu o jej wyjątkowym smaku.

Trzecie miejsce: Lavazza Pienaroma

Aby kupić Lavazza Pienaroma kliknij tutaj >>

Trzecie miejsce w rankingu najlepszych kaw ziarnistych według opinii naszych Klientów należy do kawy ziarnistej LAVAZZA PIENAROMA. Jest to kolejny produkt włoskiej marki, znanej i cenionej na całym świecie. Co za tym idzie? Bardzo wielu Kawoszy darzy tę markę wielkim zaufaniem i najchętniej sięga po produkty właśnie tego producenta. Kawa ziarnista Lavazza Pienaroma jest jedną z najchętniej kupowanych kaw, nie tylko w grudniu. Klienci bardzo chętnie próbują tej właśnie kawy, a kto już ją dobrze zna, ze smakiem do niej wraca. Polecamy Wam ją bez żadnych wątpliwości!