TERAZ CAŁKOWICIE DARMOWA DOSTAWA
Wpisz w koszyku kod: DD17

* nie dotyczy płatności za pobraniem

Najlepsze kawy ziarniste do ekspresu [lipiec 2017]

01.08.2017

Najlepsze kawy ziarniste do ekspresu lipiec 2017Właśnie minęła połowa wakacji - żar leje się z nieba, lecz mimo tego żaden miłośnik kawy nie wyobraża sobie dnia bez solidnej dawki pysznego naparu kawowego. Przedstawimy wam ranking najpopularniejszych kaw w lipcu, przygotowany w oparciu o najczęściej kupowane kawy przez naszych Klientów.

Pierwsze miejsce należy w tym miesiącu do kawy ziarnistej PELLINI ESPRESSO BAR VIVACE. Ta kawa znalazła się w naszym rankingu pierwszy raz, jednakże Klienci docenili jej smak i jakość, ponieważ znacząco zdominowała pozostałe kawy ziarniste w naszym sklepie. Palarnia kawy Pellini dokłada wszelkich starań aby ich produkty były rozpoznawane jako te najwyższej jakości. Tak jest w przypadku kawy PELLINI ESPRESSO BAR VIVACE. Kawa w składzie zawiera 80% ziaren arabiki oraz 20% ziaren robusty. Wszystkie ziarna są starannie dobrane i wypalane w odpowiedni dla nich sposób. PELLINI ESPRESSO BAR VIVACE jest kawą średnio wypalaną. Jej smak i aromat są intensywne, a wyczuć można wyraźnie czekoladowy posmak. Mieszanka ziaren PELLINI ESPRESSO BAR VIVACE oczywiście doskonale nadaje się do parzenia mocnego, włoskiego espresso, ale także sprawdza się jako baza pod kawy cappuccino, latte macchiato czy flat white.

Gorąco polecamy spróbować tej kawy. Jesteśmy przekonani, że nie będziecie żałować!

Drugie miejsce na naszej liście zajmuje w tymi miesiącu kawa VERGNANO ANTICA BOTTEGA. Cieszymy się, że po raz kolejny znajduje się ona w czołówce tych najczęściej wybieranych przez naszych Klientów. Jej smak może być nieco zaskakujący dla tych, którzy piją ją pierwszy raz, ponieważ można w niej wyczuć lekko owocowy aromat z dodatkiem korzennych przypraw. Kawa ziarnista VERGNANO ANTICA BOTTEGA w 100% sporządzona jest z ziaren wysokiej jakości arabiki, które są średnio wypalane. Zawartość kofeiny w tej kawie jest niska, dlatego jest to z pewnością idealna propozycja dla miłośników niezbyt mocnych kawowych naparów.

Bardzo zachęcamy do skosztowania kawy VERGNANO ANTICA BOTTEGA abyście sami mogli przekonać się o jej smaku i zdecydować czy jest to kawa spełniająca Wasze preferencje smakowe.

Na trzecim miejscu naszej listy najpopularniejszych kaw ziarnistych w lipcu znalazła się kawa LUCAFFE MR. EXCLUSIVE. Jest to kawa składająca się w 100% z ziaren arabiki. Są one starannie selekcjonowane, a paleniu poddawane są tylko te najlepsze. Kawa jest w smaku delikatna, a jej aromat jest lekko słodkawy i czekoladowy.  Ziarna kawy LUCAFFE MR. EXCLUSIVE są średnio wypalane, a zawartość kofeiny jest niska. Kawa doskonale sprawdza się w postaci tradycyjnego espresso oraz jako baza dla kaw mlecznych, m.in.: cappuccino, latte macchiato czy flat white.

Polecamy każdemu spróbować kawę LUCAFFE MR. EXCLUSIVE ponieważ jest produktem wysokiej jakości, cieszącym się duża popularnością pośród Klientów naszego sklepu.