TERAZ CAŁKOWICIE DARMOWA DOSTAWA
Wpisz w koszyku kod: DD17

* nie dotyczy płatności za pobraniem

Najlepsze kawy ziarniste do ekspresu [luty 2018]

02.03.2018

Niedawno rozpoczęliśmy 2018 rok i ani się obejrzeliśmy, a już upłynęły dwa miesiące nowego roku. Czas biegnie bardzo szybko, a w związku z tym mamy dla Was kolejny ranking najczęściej kupowanych kaw.

Pierwsze miejsce w lutym zajęła kawa Dallmayr Crema d’Oro. Jest to ziarnista kawa niemieckiego producenta. W skład kawy wchodzi 100% starannie wyselekcjonowanych ziaren arabiki, które pochodzą głównie z Etiopii. Kawy marki Dallmayr to wysokiej jakości produkty niemieckiego producenta, który znany jest niemal na całym świecie. Trudno się dziwić, ponieważ produkty tej marki są tworzone z najwyższą starannością i dbałością o każdy szczegół podczas całego procesu produkcji kawy.
Tym, którzy jeszcze nie próbowali kawy ziarnistej Dallmayr Crema d’Oro serdecznie polecamy ten produkt. Ma on wielu Wielbicieli pośród naszych Klientów, a popularność tej kawy stale wzrasta.

Kliknij tutaj aby kupić Dallmayr Crema d'Oro

 

W naszym rankingu nie mogło zabraknąć kawy Lavazza. W minionym miesiącu na drugim miejscu znalazła się kawa ziarnista Lavazza Qualita Rossa. Kawa jest bogata w kofeinę, ponieważ zawiera przewagę ziaren robusty (60%). Dzięki temu, kawa jest jednocześnie niezwykle kremowa.  Jest więc doskonałą propozycją dla Wielbicieli aromatycznej i mocno pobudzającej kawy, zwieńczonej gęstą i trwałą pianką.

Lavazza Qualita Rossa za jedną z najczęściej kupowanych kaw ziarnistych tego wybitnego włoskiego producenta. Tę kawę polecamy wszystkim miłośnikom mocnego, a jednocześnie kremowego naparu.

Kliknij tutaj aby kupić Lavazza Qualita Rossa

 

Trzecie miejsce w lutym należy do kawy ziarnistej Vergnano Antica Bottega, która dość dawno nie pojawiała się w naszych rankingach. W lutym była jednak jedną z dominujących kaw. Vergnano Antica Bottega to kawa w 100% z ziaren arabiki. Jest ona delikatna w smaku i mocno aromatyczna. Jej zwieńczeniem jest delikatna crema na powierzchni gotowego naparu. Kawa ziarnista Vergnano Antica Bottega doskonale smakuje beż żadnych dodatków, ale sprawdza się również jako baza do kaw mlecznych, cappuccino, latte czy flat white.

Kliknij tutaj aby kupić Vergnano Antica Bottega

Wielu koneserów kawy uznaje ją jako jedną  z najlepszych włoskich kaw. Jest ona ceniona wśród profesjonalnych baristów, ale także przez tych domowych, co widać po naszym rankingu. Ma ona licznych wielbicieli wśród naszych Klientów, co wcale nas nie zaskakuje, ponieważ jest ona kawą naprawdę wysokiej jakości. Kto nie miał jeszcze okazji aby poznać jej smak, to bardzo do tego zachęcamy.