TERAZ CAŁKOWICIE DARMOWA DOSTAWA
Wpisz w koszyku kod: DD17

* nie dotyczy płatności za pobraniem

Najlepsze kawy ziarniste do ekspresu [maj 2017]

19.06.2017

Niniejszy ranking najpopularniejszych kaw w naszym sklepie dotyczy miesiąca MAJA. Sprawdźcie jakie kawy ziarniste cieszą się największą popularnością i spróbujcie jak smakują jeśli jeszcze nie mieliście okazji!

Pierwsze miejsce, podobnie jak w poprzednim miesiącu, należy do kawy Pellini Top. Ta kawa cieszy się wśród naszych Klientów coraz większą popularnością. Zazwyczaj Klienci, którzy skosztowali tej kawy powracają do niej, ponieważ jest to wysokiej jakości produkt, którego jakość z pewnością idzie w parze z ceną. Sporo Klientów z ciekawością pyta o kawę Pellini Top i decyduje się sprawdzić jak smakuje. Kawa Pellini Top składa się w 100% z ziaren arabiki, jest mocno palona, a jej smak i aromat jest intensywny i wyjątkowy. Gorąco polecamy kawę Pellini Top i zachęcamy do zakupu. Jej cena w naszym sklepie to 87,89 zł.

Drugie miejsce, niezmiennie należy do kawy Lavazza Crema e Aroma, marki Lavazza. Jest ona jednym z najbardziej znanych produktów tego producenta. Kawa Crema e Aroma składa się w 60% z ziaren robusty i 40% ziaren arabiki. Robusta powoduje, że kawa zawiera dużą dawkę kofeiny. Jej zaletą jest również to , że po przyrządzeniu na powierzchni espresso tworzy się trwała crema. Klienci często sięgają po ten produkt. Z pewnością możemy Wam go polecić. W naszym sklepie kupicie kawę Lavazza Crema e Aroma za 49,99 zł. Polecamy ją każdemu wielbicielowi doskonałej kawy.

Na trzecim miejscu naszego majowego rankingu znalazła się kawa Lavazza Qaulita Oro. Ta kawa jest flagowym produktem marki Lavazza. Kawa powstała wyłącznie z najwyższej jakości ziaren arabiki. Zaufanie do marki Lavazza powoduje, że Klienci niezwykle często sięgają po kawy tego producenta. Lavazza Qualita Oro to znak wysokiej jakości. Ta kawa ma wielu wielbicieli wśród naszych Klientów. Gwarantuje pełną satysfakcję nawet najbardziej wymagających Kawoszy. Zapraszamy do zakupu Lavazza Qualita Oro w naszym sklepie. Mamy dla Was cenę 59,99 zł. Zachęcamy do spróbowania tego niezwykle popularnego w świecie kawy produktu.