TERAZ CAŁKOWICIE DARMOWA DOSTAWA
Wpisz w koszyku kod: DD17

* nie dotyczy płatności za pobraniem

Najlepsze kawy ziarniste do ekspresu [ maj 2019]

04.06.2019

Miejsce I

Pierwsze miejsce w majowym rankingu najczęściej kupowanych kaw zajęła kawa Lavazza Qualita Oro

KLIKNIJ TUTAJ ABY KUPIĆ KAWĘ Lavazza Qualita ORO >>

Nie jest to dla nas wielkim zaskoczeniem, ponieważ niemal co miesiąc ta właśnie kawa przewija się w naszym rankingu. Świadczy to zatem o wysokiej jakości kawy Lavazza Qualita Oro oraz o popularności tego włoskiego producenta.  Lavazza Qualita Oro to 100 % ziaren arabici. Po zaparzeniu kawy można spodziewać się głębokiego aromatu. Średnie palenie ziaren powoduje, że nie jest ona zbyt mocna. Doskonale sprawdza się jako aromatyczne espresso, stanowi również doskonałą bazę pod kawy mleczne – dla zwolenników nieco lżejszych kaw.

Miejsce II

Drugie miejsce należało w maju do  kawy La Brasiliana Marfisa

KLIKNIJ TUTAJ ABY KUPIĆ KAWĘ La Brasiliana Marfisa >>

La Brasiliana Marfisa to połączenie dwunastu odmian ziaren z gatunku arabica (100%). Charakterystyczną cechą Marfisy jest  niezwykle delikatny smak, a jednocześnie po wypiciu naparu z ziaren La Brasiliany pozostawia ona po sobie mocny, czekoladowy posmak. Jest więc kawą wartą spróbowania dla Smakoszy espresso, ale także dla tych, którzy wolą kawy mleczne.

 

Miejsce III

Na trzecie miejsce, po dłuższej nieobecności w czołówce najczęściej kupowanych kaw, wskoczyła kawa Lavazza Qualita Rossa.

KLIKNIJ TUTAJ ABY KUPIĆ KAWĘ Lavazza Rossa >>

Rossa to kawa, którą tworzy mieszanka ziaren arabici (40%) jak i robusty (60%). Napar przygotowany z ziaren Rossy jest niezwykle mocny i aromatyczny, a na jego powierzchni odnajdziecie kremową i gęstą piankę. Każdemu kto preferuje mocne, aromatyczne i pobudzające kawy Lavazza Qualita Rossa z pewnością posmakuje.