TERAZ CAŁKOWICIE DARMOWA DOSTAWA
Wpisz w koszyku kod: DD17

* nie dotyczy płatności za pobraniem

Najlepsze kawy ziarniste do ekspresu [sierpień 2017]

02.09.2017

Zakończył się miesiąc sierpień, a wraz z nim wakacje. Sezon urlopowy dobiegł końca. Ale czy wakacje były dla naszych Klientów „urlopem od kawy”? Zdecydowanie NIE! Przedstawimy Wam poniżej najchętniej kupowane kawy w sierpniu.

Lavazza Qualita OROPierwsze miejsce w sierpniowym rankingu najlepiej sprzedających się kaw zajęła kawa LAVAZZA QUALITA ORO – klasyka wśród kaw marki Lavazza. Jest to z pewnością najbardziej rozpoznawalny produkt tego producenta, a światowa popularność marki Lavazza wzbudza w Klientach zaufanie. W minionym miesiącu kawa Lavazza Qualita Oro bezapelacyjnie zdominowała naszą listę. Kawa składa się w 100% z ziaren arabiki. W smaku wyczuwalna jest lekka słodycz, a aromat jest mocny i intensywny. Kawa posiada niską zawartość kofeiny, więc jest idealną propozycją dla osób, które cenią sobie niezbyt mocną, ale jednocześnie aromatyczną kawę. Wspaniale smakuje jako tradycyjne włoskie espresso, a także doskonale komponuje się z mlekiem, tworząc smakowite mleczne napoje, m.in. cappuccino, latte czy flat white.

Zachęcamy gorąco do spróbowania tego flagowego produktu znanej na całym świecie marki Lavazza.

Drugie miejsce na naszej liście należy do kawy VERGNANO GRAN AROMA. Ta kawa pierwszy raz znalazła się w naszym rankingu. Jej ogromnym atutem jest delikatny czekoladowy posmak oraz niezwykle kremowa konsystencja. Kawa składa się w 70% z ziaren arabiki i 30% z ziaren robusty. Zawartość robusty powoduje, że kawa jest bogata w kofeinę, a także cieszyć się możemy trwałą i gęstą cremą na powierzchni aromatycznego espresso. Wspaniale komponuje się również z mlekiem, tworząc wyrafinowane w smaku cappuccino, latte czy flat white.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze smakiem tej wyjątkowej i niezwykle smacznej kawy.

 

Na trzecim miejscu w naszym sierpniowym rankingu znalazła się kawa LUCAFFE MAMMA LUCIA. Ta kawa również debiutuje na naszej liście najlepiej sprzedających się kaw. Nasi Klienci docenili jej smak i aromat Kawa składa się w 40% z ziaren arabiki i 60% z ziaren robusty. Jest to kawa o mocnym smaku i niezwykle intensywnym aromacie. Lucaffe Mamma Lucia zawiera sporą dawkę kofeiny. Jest więc doskonałą propozycją dla smakoszy mocno pobudzającej kawy. Stopień wypalania ziaren sprawia, że kawa staje się lekko słodka w smaku, nie tracąc jednocześnie swojego aromatu. Jest wspaniałą propozycją dla każdego konesera kawy, zarówno tradycyjnego espresso, jak i mlecznych napojów.

Polecamy kawę Lucaffe Mamma Lucia każdemu Kawoszowi. Kto jeszcze nie miał okazji jej spróbować z pewnością powinien przekonać się o jej wyjątkowym smaku.