TERAZ CAŁKOWICIE DARMOWA DOSTAWA
Wpisz w koszyku kod: DD17

* nie dotyczy płatności za pobraniem

Najlepsze kawy ziarniste do ekspresu [sierpień 2018]

10.10.2018

Pierwsze miejsce w sierpniowym rankingu należało do kawy Riposso Bianco. Jak już wspominaliśmy jest to kawa która od niedawna zagościła w naszym sklepie. Pozytywne opinie naszych Klientów na temat kawy Riposso Bianco mają swoje odzwierciedlenie w naszym rankingu. Kawa Riposso w sierpniu wskoczyła na pierwsze miejsce najczęściej wybieranych kaw. Riposso tworzą ziarna gatunku arabica (100%), pochodzące z upraw Ameryki Południowej i Środkowej. Smak kawy jest wywarzony. Średnie palenie ziaren sprawia, że ich goryczka jest mało wyczuwalna. Pijąc napar przyrządzony z ziaren Riposso Bianco wyczuć można delikatny smak karmelowo- orzechowy z delikatnym owocowym posmakiem.

Gorąco zachęcamy do spróbowania kawy Riposso Bianco by samemu móc przekonać się o wysokiej jakości tego produktu.

Na drugim miejscu znalazła się kawa Lavazza Qualita Oro. Niejednokrotnie ta właśnie kawa znajdowała się w pierwszej trójce naszych comiesięcznych rankingów. Bez wahania można stwierdzić, że Lavazza Qualita Oro to najbardziej rozpoznawalny produkt tej marki. Istotne informacje są takie, że tworzy ją 100% ziaren arabici. Po zaparzeniu wyczuwalny jest jej głęboki aromat. Lavazza Qualita Oro jest doskonale wywarzona – odpowiednio dobrany stopień palenia sprawia, że kawa nie jest ani zbyt gorzka ani zbyt kwaśna. Te atuty kawy Lavazza Qualita Oro z pewnością przemawiają za jej popularnością wśród naszych Klientów.

Trzecie miejsce w naszym rankingu najczęściej kupowanych kaw zajęła kawa Lavazza Qualita Rossa. Rossa to kawa, którą tworzy mieszanka ziaren arabici (40%) jak i robusty (60%). Kawa przyrządzona z ziaren Rossy jest niezwykle mocna i aromatyczna, na powierzchni której odnajdziecie kremową i gęstą piankę. Każdemu kto preferuje mocne, aromatyczne i pobudzające kawy, Lavazza Qualita Rossa z pewnością posmakuje.