TERAZ CAŁKOWICIE DARMOWA DOSTAWA
Wpisz w koszyku kod: DD17

* nie dotyczy płatności za pobraniem

Najlepsze kawy ziarniste do ekspresu [ sierpień 2019]

05.09.2019

I MIEJSCE

Riposso Crema Blend

W lipcu niespodzianką było dla nas, że kawa Riposso Crema Blend po raz pierwszy pojawiła się w czołówce najczęściej kupowanych kaw.  Miło nam przekazać, że w sierpniu Crema Blend również była najczęściej kupowaną kawą, co niezwykle nas cieszy!  

Riposso Crema Blend to mieszanka ziaren arabici (70%) pochodzących z Ameryki Południowej oraz ziaren robusty (30%) pochodzących z Wietnamu. Kawa przyrządzona z ziaren Riposso Crema Blend jest bogata w kofeinę. Pijąc kawę poczuć można lekko czekoladowy smak i aromat. Napar zaparzony z ziaren Crema Blend zwieńczony jest gęstą, kremową pianką. Ziarna kawy są średnio wypalane,  dzięki czemu uzyskuje się kawę o doskonale zbalansowanym smaku – pozbawiona jest kwasowości i goryczy.

Każdemu kto nie miał jeszcze okazji spróbować naszej kawy Riposso Crema Blend serdecznie polecamy by samemu przekonać się o wysokiej jakości tej wyjątkowej kawy.

KLIKNIJ TUTAJ ABY DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT TEJ KAWY

 

II MIEJSCE

La Brasiliana Marfisa

Na drugie miejsce naszego sierpniowego rankingu wskoczyła kawa La Brasiliana Marfisa, która jest mieszanką dwunastu odmian ziaren gatunku arabica (100%).  

Marfisę wyróżnia niezwykle delikatny smak, a jednocześnie mocno jest w niej wyczuwalny czekoladowy posmak. Kawa jest pozbawiona nadmiernej kwasowości. Doskonale sprawdza się jako aromatyczne espresso, jak również jako baza pod kawy mleczne, tak więc każdy Kawosz odnajdzie w niej coś dla siebie.

KLIKNIJ TUTAJ ABY DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT TEJ KAWY

 

III MIEJSCE

Lavazza Crema e Aroma

Na trzecim miejscu naszej listy znalazła się kawa Lavazza Crema e Aroma, która w czołówce nie pojawiała się już od dawna. Cieszymy się, więc że powróciła!

Lavazza Crema E Aroma to jedna z najbardziej rozpoznawalnych kaw marki Lavazza. Charakterystyczna dla kawy Crema e Aroma jest m.in. gęsta i trwała pianka na zwieńczająca aromatyczne włoskie espresso. To wszystko dzięki wysokiej zawartości ziaren robusty (60%). Kawa jest aromatyczna, wyrazista, z duża zawartością kofeiny. Silny aromat sprawia, że kawa ta idealnie nadaje się do espresso lub przygotowania na jej bazie cappuccino czy latte macchiato.

KLIKNIJ TUTAJ ABY DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT TEJ KAWY