TERAZ CAŁKOWICIE DARMOWA DOSTAWA
Wpisz w koszyku kod: DD17

* nie dotyczy płatności za pobraniem

Najlepsze kawy ziarniste do ekspresu [styczeń 2018]

02.02.2018

Styczeń właśnie dobiegł końca. Jakie kawy były najczęściej kupowane przez naszych Klientów w styczniu? Przedstawiamy Wam pierwszy ranking najlepszych kaw ziarnistych do ekspresu w 2018 roku.

Pierwsze miejsce w rankingu zajęła kawa marki Lavazza – mianowicie Lavazza Qualita Oro. Jak już niejednokrotnie pisaliśmy, kawa Lavazza Qualita Oro jest jedną z najpopularniejszych kaw tego producenta. Ma bardzo wielu wielbicieli pośród naszych Klientów, co w ogóle nas nie dziwi, ponieważ z pewnością jest to kawa wysokiej jakości. Z czystym sumieniem możemy polecić ten produkt każdemu, kto zastanawia się nad zakupem kawy, której skład to 100% średnio wypalanych ziaren arabiki.

Kliknij i kup Kawę Lavazza Qualita ORO w super cenie!

 

Drugie miejsce na naszej liście zajęła kawa Pellini TOP. Jest to najwyższej jakości produkt marki Pellini. Bardzo wielu Klientów naszego sklepu sięga po tę kawę aby przekonać się na własnym podniebieniu o jej wyjątkowości. Kawa Pellini Top to mieszanka kilku rodzajów ziaren wyłącznie z gatunku arabiki. Ich mocne wypalanie sprawia, że kawa jest niezwykle aromatyczna. Sporo miłośników kawy powraca do kawy Pellini Top. Każdemu kto jeszcze nie miał okazji spróbować tego specjału włoskiego producenta, serdecznie polecamy i zachęcamy do posmakowania.

Kliknij i kup kawę Pellini TOP w super cenie!

 

Trzecia pozycja w rankingu najczęściej wybieranych kaw w styczniu należy ponownie do marki Lavazza. Tym razem jest to kawa Lavazza Crema e Aroma. W tej mieszance znajdziemy przewagę ziaren robusty, co sprawia że zawiera w sobie sporo kofeiny, a zarazem jest bogata w gęstą i trwałą piankę. Każdy miłośnik kremowej kawy powinien spróbować tej właśnie kawy

Kliknij i kup kawę Lavazza Qualita ORO w super cenie!