TERAZ CAŁKOWICIE DARMOWA DOSTAWA
Wpisz w koszyku kod: DD17

* nie dotyczy płatności za pobraniem

Najlepsze kawy ziarniste do ekspresu [styczeń 2019]

01.02.2019

NAJLEPSZE KAWY DO EKSPRESU - styczeń 2019

Dziś jest 01.02.2019 więc to doskonały moment na (tym razem nie spóźnione) aktualizację naszego rankingu najlepszych kaw do ekspresu :) 

Styczeń był dla nas wyjątkowo pracowity ponieważ jeszcze nigdy w krótkiej historii CzasKawy.pl Kasia nie spakowała takiej ilości zamówień. Niespecjalnie mocno wpłynęło to jednak na Wasze wybory jeśli chodzi o najczęściej kupowane w naszym sklepie kawy. Zanim przedstawię nasz styczniowy ranking najlepszych kaw ziarnistych do ekspresu - przypomnę jedynie, że tworzymy go na podstawie najczęściej kupowanych przez Was kaw w naszym sklepie. 

Aby jednak zbytecznie nie przedłużać, oto ranking:

Miejsce #3:

 

Riposso BIANCO 100% ARABICA 

od dłuższego czasu coraz częściej przypada Wam do gustu i z miesiąca na miesiąc gości na stołach coraz większej ilości osób. Jeśli jeszcze jej nie próbowałeś to kliknij tutaj i skorzystaj z aktualnej promocji na tą kawę >>

 

 

 

 

Miejsce #2: 

LAVAZZA QUALITA ORO 

Drugie miejsce w styczniu przypadło tej właśnie kawie. Niezmiennie jest ona  jedną z kaw, którą najczęściej wybierają nasi Kawosze. Jeden z najbardziej rozpoznawalnych produktów marki Lavazza to nie przypadkowe - jest to kawa wysokiej jakości i z czystym sumieniem możemy polecić ją każdemu, nawet najbardziej wymagającemu, Smakoszowi kawy!

 

Miejsce #1: 

LA BRASILIANA MARFISA

W ubiegłym miesiącu, po dłuższej nieobecności w czołówce rankingu, ta kawa zajęła 3 miejsce. Nowy Rok dla kawy La Brasiliana Marfisa rozpoczął się doskonale, ponieważ z trzeciego miejsca wskoczyła na szczyt naszego podium. Doskonale wywarzony, delikatny smak, mocno czekoladowy posmak i intensywny aromat to jej cechy charakterystyczne. Tym, którzy nie męli okazji poznać jeszcze kawy La Brasiliana Marfisa możemy z pewnością ją polecić!